اصول اساسی آشپزی

ساخت وبلاگ
چکیده : اصول اساسی آشپزی اصول اساسی آشپزی آشپزی شامل استفاده از گرما به مواد غذایی. هدف ... با عنوان : اصول اساسی آشپزی بخوانید :

اصول اساسی آشپزی

 

 

 • اصول اساسی آشپزی

  آشپزی شامل استفاده از گرما به مواد غذایی. هدف اساسی از پخت و پز است به ترد (و یا در مورد محصولات آرد مانند کیک، برای ایجاد ثبات) مواد غذایی به طوری که آن را آسان تر به هضم خواهد بود. دو دلیل دیگر برای پخت و پز مواد غذایی وجود دارد. یکی مربوط است به طعم و جنبه های فیزیکی از غذا خوردن و تغذیه از بدن؛ دیگر نگرانی ارزش های اجتماعی مربوط به آماده سازی و به اشتراک گذاری از وعده های غذایی. این پایه که در نگرش آشپز حرفه ای ساخته شده است. برای پخت، پس از آن است، نه تنها با مواد غذایی tenderizing نگران بلکه با:

  ایجاد طعم از طریق قهوه و ترکیب غذاهای مختلف
  غلظت طعم با کاهش از طریق جوش یا نهفته
  جذب طعم از طریق پخت و پز طولانی و یا کم عمق سرخ کردن آهسته (عرق کردن)
  [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] چه نشانه از آشپز حرفه ای توانایی ایجاد ترکیبات مواد غذایی به وعده های غذایی جذاب و مغذی و مناسب برای مردم، چه در بیمارستان ها، ادارات، متل و یا رستوران ها است . نگرانی برای پخت و پز با کار در اجاق گاز، بخاری گازی، شومینه و یا بخار پز را به اتمام برساند، اما به نقطه ای که از غذا مصرف می شود ادامه دارد. یک آشپز همیشه باید آگاهانه از انتظارات و نیازهای بیمار، مهمان یا مشتری باشد.

  به عنوان مثال، بخشی از درمان برای یک بیمار در بیمارستان مناسب و به خوبی آماده وعده های غذایی است. پزشکی مفید است، اما مردم در نظر گرفته تنها به خوبی می شود زمانی که آنها دارو لازم نیست و در حال غذا خوردن یک رژیم غذایی کامل است. در یک رستوران، یک مشتری ممکن است جشن به مناسبت های مهم و یا امید به تحت تاثیر قرار دادن مهمان با غذا شما پخته شده اند. در خوابگاهها و موسسات وعده های غذایی نشان دهنده خانه و امنیتی است که با آن می رود. در یک کافه تریا، آبکاری از غذا و به رسمیت شناختن مشتری در صف فقط به عنوان به عنوان ساعت کار که در قبل رفته مهم است.

  مهارت در پخت است که نه تنها با دستور العمل های مربوطه، بلکه با قابلیت کنترل میزان و شدت حرارت اعمال شده به طیف گسترده ای از مواد غذایی. آموزش حرفه ای برای پخت باید این مهارت تأکید شده است. اگر اصول و روش های پخت می توان تسلط، هر دستور می تواند به یک استاندارد قابل قبول آماده شده است. دستور العمل در این کتاب انتخاب شده اند، در بخش، به این تجربه است.

  در اینجا برخی از اصول اساسی در مورد زمانی که آن را به مواد غذایی پخت و پز می آید، و چگونه آن را می توانید از نتیجه به پایان رسید از وعده غذایی که پایان می رسد تا در بشقاب شما را تحت تاثیر قرار است. عواملی که بر میزان و شدت حرارت اعمال شده به مواد غذایی را تحت تاثیر قرار به شرح زیر است.
  [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۱٫ نرم و یا سختی از مواد غذایی است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۲٫ این که آیا آن را از حیوانی یا گیاهی مبدا است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۳٫ اندازه قطعات پخته شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۴٫ ترکیبی از مواد تشکیل دهنده و اینکه آیا آنها خشک شده، تازه یا منجمد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] ۵٫ نوع گرما به کار گرفته شوند. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
  ۶٫ کیفیت و نوع پز برقی و ظروف. این دانش می توان تنها با استفاده از ظروف مختلف در پخت و پز لوازم تجاری مختلف به دست آورد. پخت و پز خوب می تواند در نازک کف یورو ناهموار حاصل شود، و این باید در همه هزینه اجتناب شود.

  گرمای بیش از حد در پختن زیاد، خشکی، انقباض، سوزش و فروپاشی منجر خواهد شد (مواد غذایی هم جدا می افتد و بافت احساساتی است). خیلی حرارت کمی ممکن است در توسعه ضعیف عطر، طعم، طعم صاف یا آبکی، نرمی، رنگ فقیر و از دست دادن ارزش غذایی منجر شود. فکر می کنم از این امتیاز زمانی که شما پخت و پز.

  منبع
بازی کده...
ما را در سایت بازی کده دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 16 تاريخ : دوشنبه 27 دی 1395 ساعت: 7:25