راه‌اندازی اتاق‌های تدبیر و اندیشه در ۱۵ حوزه

ساخت وبلاگ
چکیده : راه‌اندازی اتاق‌های تدبیر و اندیشه در 15 حوزه • قدرت دانش آموز راه... با عنوان : راه‌اندازی اتاق‌های تدبیر و اندیشه در ۱۵ حوزه بخوانید :

راه‌اندازی اتاق‌های تدبیر و اندیشه در 15 حوزه • قدرت دانش آموز

 

 

 • راه‌اندازی اتاق‌های تدبیر و اندیشه در 15 حوزه • قدرت دانش آموز

  رئیس پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال پروژه‌های بزرگ و ملی است.

  به گزارش دانشجو برق، دکتر جمشید صباغ‌زاده درباره اقدامات انجام شده پژوهشگاه مرکزی گفت: «پژوهشگاه در آغاز راه است هدف‌مان این است که به پروژه‌های بزرگ و ملی در این پژوهشگاه بپردازیم.»

  او افزود: «بدنه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی با ۴۰۰ واحد و ۶۰هزار استاد و محقق می‌تواند پروژه‌های مهمی را به سرانجام برساند. پیشرفت‌های خوبی هم از زمان شکل‌گیری پژوهشگاه به دست آمده است.»

  رئیس پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: «تاکنون توانسته‌ایم اتاق‌های تدبیر و اندیشه را در ۱۵ حوزه راه‌اندازی کنیم. این‌ اتاق های تدبیر مستقیم با صنعت در تماس هستند و بسیاری در شرف قرارداد بستن با صنعت هستند.»

  او گفت:‌ «تاکنون در زمینه آب با دانشگاه هلند توافق‌ بین‌المللی داشتیم، در داخل هم با مسئولان مرتبط در زمینه آب رایزنی کردیم. در زمینه مدیریت آب و رفع آلودگی آن هدف‌گذاری کرده‌ایم و مشارکت خواهیم داشت.»

  به گزارش روابط عموم دانشگاه آزاد اسلامی، صباغ‌زاده گفت: « در زمینه تامین انرژی‌های پاک همکاری بین‌المللی خواهیم داشت و در امحا زباله اقدامات نتیجه‌بخشی را در شمال کشور انجام داده‌ایم. این کار را یک شرکت دانش‌بنیان انجام می‌دهد.»

  رئیس پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: «اتاق‌های تدبیر و اندیشه ما محدود به خانواده دانشگاه آزاد اسلامی نیست بلکه از مراکز مختلف علمی کشور در این اتاق‌ها حضور دارند و برای رسیدن به اهداف‌مان به ما یاری می‌رسانند که به این ترتیب از فرار مغزها جلوگیری می‌شود. گروه‌های تدبیر و اندیشه بر اساس موضوعاتی که ما می‌خواهیم به آن بپردازیم، تشکیل می‌شوند.»

  انتهای پیام

بازی کده...
ما را در سایت بازی کده دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1396 ساعت: 23:53