راه‌اندازی اتاق‌های تدبیر و اندیشه در ۱۵ حوزه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

امکانات وب

برچسب ها

راه‌اندازی اتاق‌های تدبیر و اندیشه در 15 حوزه • قدرت دانش آموز

 

 

 • راه‌اندازی اتاق‌های تدبیر و اندیشه در 15 حوزه • قدرت دانش آموز

  رئیس پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال پروژه‌های بزرگ و ملی است.

  به گزارش دانشجو برق، دکتر جمشید صباغ‌زاده درباره اقدامات انجام شده پژوهشگاه مرکزی گفت: «پژوهشگاه در آغاز راه است هدف‌مان این است که به پروژه‌های بزرگ و ملی در این پژوهشگاه بپردازیم.»

  او افزود: «بدنه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی با ۴۰۰ واحد و ۶۰هزار استاد و محقق می‌تواند پروژه‌های مهمی را به سرانجام برساند. پیشرفت‌های خوبی هم از زمان شکل‌گیری پژوهشگاه به دست آمده است.»

  رئیس پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: «تاکنون توانسته‌ایم اتاق‌های تدبیر و اندیشه را در ۱۵ حوزه راه‌اندازی کنیم. این‌ اتاق های تدبیر مستقیم با صنعت در تماس هستند و بسیاری در شرف قرارداد بستن با صنعت هستند.»

  او گفت:‌ «تاکنون در زمینه آب با دانشگاه هلند توافق‌ بین‌المللی داشتیم، در داخل هم با مسئولان مرتبط در زمینه آب رایزنی کردیم. در زمینه مدیریت آب و رفع آلودگی آن هدف‌گذاری کرده‌ایم و مشارکت خواهیم داشت.»

  به گزارش روابط عموم دانشگاه آزاد اسلامی، صباغ‌زاده گفت: « در زمینه تامین انرژی‌های پاک همکاری بین‌المللی خواهیم داشت و در امحا زباله اقدامات نتیجه‌بخشی را در شمال کشور انجام داده‌ایم. این کار را یک شرکت دانش‌بنیان انجام می‌دهد.»

  رئیس پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: «اتاق‌های تدبیر و اندیشه ما محدود به خانواده دانشگاه آزاد اسلامی نیست بلکه از مراکز مختلف علمی کشور در این اتاق‌ها حضور دارند و برای رسیدن به اهداف‌مان به ما یاری می‌رسانند که به این ترتیب از فرار مغزها جلوگیری می‌شود. گروه‌های تدبیر و اندیشه بر اساس موضوعاتی که ما می‌خواهیم به آن بپردازیم، تشکیل می‌شوند.»

  انتهای پیام

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1396 ساعت: 23:53
برچسب‌ها :